What's happening?


Aktualnie oglądają 11 344 osoby. Wyszukaj film teraz.

Boogie

Boogie - Film Online

Mar. 05, 2021USA89 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Oglądaj cały film Boogie online przez platformę VOD - CDA | Zalukaj | Fili | Netflix i inne

Zobacz film Boogie lektor PL lub z napisami w najwyższej jakości HD. Zastanawiasz się gdzie obejrzeć produkcję? Kliknij w Player i sprawdź dostępne źródła.

Opis filmu Boogie Online

Cały film Boogie online jako postać jest trudnym zadaniem. Jego wygląd w stylu macho sprawia, że trudno jest pokazać jakiekolwiek oznaki wrażliwości lub refleksji. Uderza go głuchy instynkt randkowy młodego faceta, który nigdy wcześniej nie rozmawiał z dziewczynami. Monotonna wypowiedź Takahashiego „Masz śliczną pochwę” w odpowiedzi na jego miłosne zainteresowanie filmem jest chwilą wszech czasów. Niestety, jego występ w dużej mierze pozostaje na tym płaskim poziomie, nawet przy mniej tępych dialogach. Film komediowy podobnie jak Co w duszy gra online.

Boogie online w opcji Lektor PL jest już dostępny!

boogie onlineDla Huanga „Boogie” wydaje się być własną narracją o odkupieniu. To historia azjatyckiego Amerykanina, który kocha czarnoskórą kulturę (a film jest pełen zgrabnych utworów hip-hopowych towarzyszących podróży Boogiego). Czuje się jak odmieniec, nienawidzi wywieranej na niego presji i obala modelowy mit mniejszości. (Huang pokłócił się z twórcami „Fresh Off The Boat”, programu telewizyjnego opartego na jego wspomnieniach, po tym, jak zrobili z niego komedię bardziej rodzinną.) Za pomocą „Boogie” Huang chce pokazać, jak azjatycka- Amerykańskie doświadczenia nie zawsze są punchlines i atrakcyjne dla białej widowni.

Może również dotyczyć popełniania błędów, znajdowania własnej ścieżki i odbijania się po niepowodzeniach. Może dotyczyć istniejących poza rasistowskimi stereotypami, ale może też być niedoskonały. „Boogie” to osobisty projekt na wskroś, od przystanku w nieistniejącej już restauracji BaoHaus Huang na 14. Street, po zamiłowanie Boogie do kultury hip-hopowej. Może nie pasuje tak idealnie, jak oda Boogiego do wołowiny i brokułów, ale daje do myślenia.

Film Boogie cda – dlaczego tak wciąga?

Podczas gorących kłótni z rodzicami lub gdy gniewnie przechadza się po Flushing, Queens, zawsze ma się na baczności przed światem zewnętrznym. Jest kimś, kto patrzy na zewnątrz, ale nie do wewnątrz, kimś, kto tak naprawdę nie łączy się z innymi tak bardzo, jak blokuje z nimi rogi. Wszystko wydaje się być celem, a wiele jego problemów wydaje się być bałaganem, który sam stworzył. Czy bycie twardzielem nigdy nie jest męczące?

Zobacz film Boogie na Netflix , HBO, CDA i innych platformach

Oglądaj bez limitu film Boogie cda w jakości Full HD. Przy zagranicznych filmach dołączone zostaną napisy lub lektor PL. Często chwalony przez widzów film Boogie Zalukaj powoduje napięcie i emocje wśród oglądających go widzów.

Znajdź swoją ulubioną produkcję poprzez powyższy Player, wyszukaj w wyszukiwarce VOD, odblokuj dostęp do platformy VOD i zacznij oglądaj cały film Boogie online bez logowania.

Oryginalny tytuł Boogie
Ocena IMDb 6.9 58 głosy

Reżyser

Eddie Huang
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Mogą Ci się spodobać

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją
Pitch Perfect 2
Free Guy 2021
Porwanie Heinekena CDA
Top Gun 1986
American Pie: Dziewczyny rządzą
Barb and Star Go to Vista Del Mar
Tożsamość strachu (Fear of Rain)
Sputnik
Space Sweepers
Przemytnik (The Mule)
Wierzę w Ciebie

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój email nie będzie nigdzie publikowany, ani przekazywany.
Strona