What's happening?


Aktualnie oglądają 11 604 osoby. Wyszukaj film teraz.

Flora & Ulysses

Flora & Ulysses - Film Online

USA
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Oglądaj cały film Flora & Ulysses online przez platformę VOD - CDA | Zalukaj | Fili | Netflix i inne

Zobacz film Flora & Ulysses lektor PL lub z napisami w najwyższej jakości HD. Zastanawiasz się gdzie obejrzeć produkcję? Kliknij w Player i sprawdź dostępne źródła.

Opis filmu Flora & Ulysses Online

Flora & Ulysses z lektorem dla widzówNajlepszy film Flora & Ulysses online w wersji 2021 do oglądania online. Nie daj się zwieść cynicznej Florze Buckman, która wyznała sobie, że ta sprytna 10-latka wciąż ma upodobanie do magii pod jej znużoną światem skorupą.

W filmie familijnym trzyma obok całej swojej niechęci do rzeczy takich jak „nadzieja” – ew – przedwcześnie rozwinięta dzieciakdo (urocza Matylda Lawler) nie może całkiem otrząsnąć się ze swojej obsesji na punkcie komiksów, a dokładniej wszystkich superbohaterów. Ostatnie wydarzenia w życiu nieco osłabiły jej optymizm. Chociaż może łatwiej jest poruszać się po świecie pełnym podejrzeń, oznacza to tylko, że kiedy dzieje się dobre rzeczy, czują się naprawdę, naprawdę dobrze.

Cały film Flora & Ulysses zaskoczy widzów wieloma wątkami

Taka jest lekcja z dobrodusznego „Flora & Ulysses” Leny Khan, wiernej tonalnie adaptacji powieści Kate DiCamillo pod tym samym tytułem. Scenarzysta Brad Copeland zmienił niektóre dramaty w książce. Ogólny wygląd i styl historii pozostaje: podekscytowany wybrykami animowanej wiewiórki-superbohatera. Naprawdę chodzi o stawienie czoła głęboko ludzkim wyzwaniom. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla Disney + i jego raczkującego, oryginalnego filmu, który trafia do młodszych, skośnych ofert z ważnymi lekcjami dla najmłodszych. Dobry film dla małych widzów to Piotruś Królik 2 Na gigancie.

Jak dotąd wyniki są mieszane. Dla każdego zaklinacza, takiego jak

  • „Stargirl”
  • „Jedyny i jedyny Ivan”
  • „Bezpieczeństwo”
  • lub „Godmothered” (lub, nie daj Boże, „Artemis Fowl”)

Złagodzą oryginalną jakość przesyłania strumieniowego Mouse House.

Flora & Ulysses online jest śmieszny i zabawny nawet dla starszych widzów

„Flora & Ulysses” mocno wpisuje się w tę pierwszą kategorię: pomysłowa, słodka historia wypełniona klasycznymi rytmami i dostateczną ilością nowego puchu, by przemówić do szerokiej publiczności. Znowu mówimy o animowanej wiewiórce superbohatera, a on nawet nie jest tutaj główną atrakcją.

Zwiastun Flora & Ulysses

Trochę o obsadzie

film Flora & Ulysses onlineFlora nie bez powodu poświęciła swoje młode życie cynizmowi. Jej twórczo myślący rodzice, George (Ben Schwartz) i Phyllis (Alyson Hannigan), są wypaleni w karierze i małżeństwie. Powieściopisarka romantyczna Phyllis nie może znaleźć iskry. Jej ukochana nagroda „Jack and Rose” (tak nazwana na cześć zakochanych bohaterów „Titanica”) przypomina jej tylko o wszystkich (dosłownych) płomieniach, które straciła. Twórca komiksów (oczywiście!) George zrezygnował z marzeń o budowaniu nowych bohaterów.

Buckmanowie są niedawno rozdzieleni, wyraźnie nadal w sobie zakochani, a to Flora bierze na siebie ciężar ich emocjonalnego wstrząsu. (Jej ulubioną książką jest „Straszne rzeczy mogą ci się przytrafić!”, Częściowo przewodnik, a częściowo przerażające spojrzenie na wiele ciemności w sercu życia).

Flora & Ulysses do obejrzenia na Netflix i HBO ?

Wchodzi Ulisses: malutka wiewiórka, niesławnie wciągnięta przez zbuntowanego robota odkurzającego i dosłownie splunęła z powrotem w chętne ręce Flory. A jeśli, zastanawia się Flora, ekspert od superbohaterów. Następnie trauma po katastrofie robota obdarzyła niesamowicie uroczą, podatną na wypadki wiewiórką własną mocą? Prawdopodobnie wyrenderowane w solidnym CGI. W filmie pojawiają się inne zwierzęta, w tym bardzo wściekły kot. Żadne nie wygląda tak realistycznie jak młoda wiewiórka. Ulisses natychmiast uchwycił potajemnie czułe serce Flory, a także publiczność.

Zobacz film Flora & Ulysses na Netflix , HBO, CDA i innych platformach

Oglądaj bez limitu film Flora & Ulysses cda w jakości Full HD. Przy zagranicznych filmach dołączone zostaną napisy lub lektor PL. Często chwalony przez widzów film Flora & Ulysses Fili potrafi zaskoczyć jakością i dobrym dźwiękiem podczas oglądania.

To jedna z lepszych produkcji dostęna z lektorem dlatego polecam ten cały film Flora & Ulysses online bez logowania.

Reżyser

Lena Khan
Reżyser

Obsada

Matilda Lawler isFlora Buckman
Flora Buckman
Alyson Hannigan isPhyllis Buckman
Phyllis Buckman
Ben Schwartz isGeorge Buckman
George Buckman
Christine Lee isJournalist
Journalist
Darien Martin isIncandesto
Incandesto
Carolyn Yonge isTechnician
Technician
Udostępnienia0

Mogą Ci się spodobać

Dory’s Reef Cam
Nigdy nie jest za późno
Barb and Star Go to Vista Del Mar
W nowym zwierciadle: Wakacje
Książę w Nowym Jorku 2
Psy i koty 3: Łapa w łapę
Tentacles
AK vs AK
Valley Girl
Będziemy bohaterami
Piotruś Królik 2: Na gigancie
American Pie: Dziewczyny rządzą

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój email nie będzie nigdzie publikowany, ani przekazywany.
Strona