What's happening?


Aktualnie oglądają 11 119 osoby. Wyszukaj film teraz.

Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong - Film Online

USA
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Oglądaj cały film Godzilla vs. Kong online przez platformę VOD - CDA | Zalukaj | Fili | Netflix i inne

Zobacz film Godzilla vs. Kong lektor PL lub z napisami w najwyższej jakości HD. Zastanawiasz się gdzie obejrzeć produkcję? Kliknij w Player i sprawdź dostępne źródła.

Opis filmu Godzilla vs. Kong Online

Jak zapewne wiesz, Godzilla vs Kong cda mają długą historię filmową i popkulturową.

godzilla vs kong online 2021King Kong pojawił się na scenie w filmie King Kong z 1933 roku. W tym filmie gigantyczna istota podobna do goryla zostaje znaleziona na Wyspie Czaszek, jej domu, przez amerykańskiego filmowca i zaciągnięta z powrotem do Stanów Zjednoczonych w celu wystawienia. Kong zakochuje się w ludzkiej kobiecie, Ann, granej przez Fay Wray, i nieuchronnie wyrywa się i chwyta ją, wspinając się na szczyt Empire State Building, zanim zostanie zestrzelony przez samoloty. Ale nie możesz powstrzymać wielkiej małpy – Kong powrócił w wielu sequelach i przeróbkach na przestrzeni lat, po raz pierwszy walcząc z Godzillą w 1962 roku.

Zobacz Godzilla vs Kong online w jakości full hd z lektor PL

film godzilla vs kongGodzilla po raz pierwszy pojawiła się w japońskim filmie Godzilla vs Kong Lektor PL z 1954 roku, jako ogromny potwór morski zasilany promieniowaniem – uważany za metaforę broni jądrowej po bombardowaniach Hiroszimy i Nagasaki w 1945 roku. Potwór podobny do dinozaura ma moc promieniowania, w tym oddech atomowy, i po bitwach wycofuje się z powrotem do oceanu. Często depcze Tokio i zabija ludzi, ale wiadomo, że walczy u boku ludzkości. Pomijając Konga, jego zwykłymi przeciwnikami są kaiju – japońskie słowo oznaczające gigantyczne potwory – takie jak Rodan, Mothra i inne. Zobacz także film Irlandczyk. Godzilla vs Kong cds jest tak ikoną popkultury, że zagrała nawet w amerykańskiej kreskówce z 1978 roku, Godzilla, gdzie miała komediowego pomocnika siostrzeńca, małego Godzooky’ego.

Film Godzilla vs. Kong cda 2021

Cały film Godzilla vs Kong online to czwarty film z tak zwanego „MonsterVerse”, serii filmów o dwóch gigantycznych potworach z Legendary Entertainment i Warner Bros. Wszystko zaczęło się od

  • Godzilli z 2014 roku,
  • a następnie Kong: Skull Island z 2017 roku.
  • potem Godzilla: King of the Monsters z 2019 roku.

Godzilla vs Kong online w końcu łączy dwóch wielkich graczy, by walczyć z nim.

„W czasach, gdy potwory chodzą po Ziemi, walka ludzkości o jej przyszłość stawia Godzillę i Kong na kurs kolizyjny, w którym dwie najpotężniejsze siły natury na planecie zderzają się w spektakularnej bitwie na wieki” – głosi oficjalne streszczenie .

W obsadzie ludzkiej znaleźli się Alexander Skarsgård, Millie Bobby Brown ze sławy Stranger Things, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry i Kyle Chandler. Za kamerą stoi znany reżyser horroru Adam Wingard.

Zwiastun filmu

Zobacz film Godzilla vs. Kong na Netflix , HBO, CDA i innych platformach

Oglądaj bez limitu film Godzilla vs. Kong cda w jakości Full HD. Przy zagranicznych filmach dołączone zostaną napisy lub lektor PL. Cały film Godzilla vs. Kong Fili potrafi zaskoczyć jakością i dobrym dźwiękiem podczas oglądania.

Wyczuwam, że fabuła i dobra gra aktorska spowodują, że będziemy dość często oglądać cały film Godzilla vs. Kong online bez reklam.

Reżyser

Adam Wingard
Reżyser

Obsada

Millie Bobby Brown isMadison Russell
Madison Russell
Kyle Chandler isMark Russell
Mark Russell
Rebecca Hall isIlene Andrews
Ilene Andrews
Brian Tyree Henry isBernie Hayes
Bernie Hayes
Shun Oguri isRen Serizawa
Ren Serizawa
Eiza González isMaya Simmons
Maya Simmons
Julian Dennison isJosh Valentine
Josh Valentine
Demián Bichir isWalter Simmons
Walter Simmons
Zhang Ziyi isDr. Ilene Chen / Dr. Ling Chen
Dr. Ilene Chen / Dr. Ling Chen
Udostępnienia0

Mogą Ci się spodobać

Jupiter: Intronizacja CDA
Top Gun 1986
Point Break – Na Fali
Batman: Soul of the Dragon
Assassin 33 A.D.
Nocny pościg 2015
Ostatni człowiek na Ziemi
Uczciwy złodziej
Copper Bill
Tenet 2020
Obcy pasażer
Nieuchwytni 2015

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój email nie będzie nigdzie publikowany, ani przekazywany.
Strona