What's happening?


Aktualnie oglądają 11 116 osoby. Wyszukaj film teraz.

Kara za dobry uczynek

Kara za dobry uczynek - Film Online

Canada
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Oglądaj cały film Kara za dobry uczynek online przez platformę VOD - CDA | Zalukaj | Fili | Netflix i inne

Zobacz film Kara za dobry uczynek lektor PL lub z napisami w najwyższej jakości HD. Zastanawiasz się gdzie obejrzeć produkcję? Kliknij w Player i sprawdź dostępne źródła.

Opis filmu Kara za dobry uczynek Online

Karen (Michelle Borth) jest świadkiem napadu w sklepie. Zamiast uciec, próbuje przekonać bandytę, by opuścił broń. Kiedy ten tego nie robi, kobieta odruchowo zasłania własnym ciałem sprzedawcę, Jeremy’ego (Mark Rendall). Na szczęście wszystkim udaje się ujść z życiem. Jeremy wkrótce odzywa się do Karen. Chce wyrazić swoją wdzięczność i zapewnia, że zrobi wszystko, co tylko może, by zrewanżować się za ocalenie go od rychłej śmierci. Bardzo szybko okazuje się, że wcale nie przesadzał.

Pomaga jej w codziennych czynnościach, zaprzyjaźnia się nawet z jej synem Maxem (Noah James Turcotte). Z biegiem czasu jednak jego zachowanie staje się coraz bardziej napastliwe i niepokojące. Karen z przerażeniem dochodzi do wniosku, że z mężczyzną jest coś nie tak i może zagrażać jej rodzinie.

Zobacz film Kara za dobry uczynek na Netflix , HBO, CDA i innych platformach

Oglądaj bez limitu film Kara za dobry uczynek cda w jakości Full HD. Przy zagranicznych filmach dołączone zostaną napisy lub lektor PL. Cały film Kara za dobry uczynek Netflix jest poszukiwany w wielu wyszukiwarkach VOD.

To jedna z lepszych produkcji dostęna z lektorem dlatego polecam ten cały film Kara za dobry uczynek online bez rejestracji i logowania.

Kara za dobry uczynek
Kara za dobry uczynek
Udostępnienia2

Mogą Ci się spodobać

Copper Bill
The Marksman
F9
Tożsamość strachu (Fear of Rain)
Morbius 2022
Porwanie Heinekena CDA
Tenet 2020
Zaginiona dziewczyna 2015
Welcome to Sudden Death 2020
Ziemia i krew
Wander
Tentacles

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój email nie będzie nigdzie publikowany, ani przekazywany.
Strona